Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve Alışveriş

Mumlarımızın tamamı belirlediğimiz standartlar doğrultusunda tek tek elde üretiliyor. Kalite kontrol aşamasından sonra size ve evlerinize eşlik edebilmek için web sitemizdeki yerlerini alıyorlar.

Soya mumu soya fasulyesinden elde edilen yağ ile üretilmektedir. Tamamen doğal, bitkisel ve sürdürülebilir bir kaynaktır.

Sağlığa zararlı etikeleri yoktur, parafin mumlar gibi toksik kimyasallar içermez.

Optimum yanma için mumlarınızı yaktığınızda hacmine de bağlı olmakla birlikte onlara minimum 2 saat zaman ayırın. Üst yüzeyi tamamen erimeden söndürülen mumlar tünel oluşumuna sebep olacak ve yanış süresi etkilenecektir.

Her kullanımdan önce fitili mumun 5-6 mm üzerinde tutmak için mutlaka kısaltın.

Mumunuzu 4 saatlik kullanımdan sonra söndürün. Derin havuz oluşmuş mumu üflemek sıçramalara sebep olabilir ve fitiller eğilir, sonraki yanış deneyimlerinizde problem yaşayabilirsiniz. Mum söndürücü kullanmak sağlığınızı ve fitillerinizin pozisyonunu koruyacaktır.

Direkt güneş alan yerlerde veya aşırı soğuk ortamlarda konumlandırmayın. Perdelerden, hava akımı olan alanlardan uzak tutun ve yanarken gözetimsiz bırakmayın.

Kullanım sonrası 1-1,5 cm kalan mumlarınızı kalıntılarından arındırıp sıcak su ve sabun ile kolayca temizlenen dekoratif kabınızı dilediğiniz amaçla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Konumlandığı alana girdiğinizde varlığını hissedeceğiniz kadar belirgin, sizi yormayacak kadar naiftir. Büyük alanlarda birkaç ürünün bir arada kullanılması tavsiye edilir.

İncelediğiniz ürünün varsa rengi, ebadı ve mevcut koleksiyonumuzdaki koku alternatiflerimizden dilediğiniz seçimi yaparak sepetinizi oluşturabilirsiniz.

Kredi kartı ve banka kartı ile kolay ve güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Belirttiğimiz banka hesap numaramıza yapacağınız Eft & Havale yöntemini de kullanabilirsiniz.

Teslimat

Siparişleriniz onaylandıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir.

Üye girişi yaparak sipariş takibi butonundan mevcut siparişinizin güncel durumunu kontrol edebilirsiniz.

İletişim

Sorularınız varsa eğer