Teslimat ve İade Koşulları

Sipariş ettiğiniz ürünler, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firması ile adresinize gönderilmektedir. Saat 15:30 ‘a kadar oluşturmuş olduğunuz siparişler genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

2000 TL altı alışverişlerde, 100 TL kargo ücreti ilave edilmektedir.

İade İşlemleri

Sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için info@handlandatelier.com  adresine e-posta ile iade nedeniyle birlikte bilgi vermeniz gerekmektedir. İade talebinizi e-posta ile bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri; kullanılmamış, ambalaj ve etiketleri hasar görmemiş, tekrar sergilenebilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde anlaşmalı kargo şirketi ile gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 

MNG Kargo müşteri numaramız ile paketi tarafımıza geri gönderdiğiniz takdirde iade işleminizi başlatmış olacaksınız.

MNG Kargo müşteri numaramız: 563668110

Yukarıdaki müşteri kodunu bildirerek size en yakın MNG Kargo şubesine paketi hasar görmeyecek şekilde teslim ediniz.
Kargo şubesine ödeme yapmayınız.
İade karşılığını havale/eft olarak tercih ettiğiniz takdirde ürün bedelinden 100 TL düşülerek tarafınıza ödeme yapılacaktır.
İade karşılığını hediye çeki olarak tercih ettiğiniz takdirde ürün bedelinden 100 TL düşülerek 1 Yıl kullanım süresi ile kuponunuz sisteme tanımlanmış olacaktır.

Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 1-2 iş günüdür. İade paketiniz bize ulaştıktan maksimum 2 gün sonra iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda 05393833663 numaralı Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.