Hikayemiz

‘Yaptığın işi gönülden hissedersen, ırmaklar çağlar içinde’

Benim hikayem böyle başladı ve Kasım 2020’de Hand Land Atelier’ i kurdum.

Doğal içerikleri sizi kısa zaman içerisinde terketmeyecek tasarımlarla buluştururken farklı bakış açıları sunuyoruz. Bu kategorinin ilki Hand Land Atelier Soya Mumları

Yüksek kaliteli bitkisel esansları, yenilenebilir tarımsal kaynaklardan elde edilen özel içerikli doğal soya ile birleştirerek evlerimizin ruhunu yansıtacak mumların ve daha nicelerinin peşindeyiz.

Uzun araştırma ve test aşamaları sonrası geliştirdiğimiz dengeler ile optimum kullanım hedeflerimize ulaşmaktayız. 100% pamuk fitiller ile tamamı el yapımı olan ürünlerimiz parafin mumlar gibi toksik kimyasallar ve kurşun içermez. O nedenle evcil hayvanlarınız dahil tüm aileniz için güvenlidir, tabii gözetiminiz altındayken.

Dual koleksiyonumuzda sunduğumuz 9 farklı koku tüm hikayeyi sizin oluşturabileceğiniz bir harman. Bitkilerin gücünden ilhamla deneyimlerinizi şifa ile buluşturuyoruz. Farklı alternatifleri yan yana getirdiğinizde benzersiz bir ortam yaratacağınıza eminiz.

Houseoff koleksiyonu ise benzersiz koku deneyimleri yaşatmak için özel olarak geliştirilmiştir. Hafızanızda yer alan anıları canlandırırken üzerine yeni hikayeler yazabilirsiniz. İster an’da kalmak ister o an’a ışınlanmak için haydi uyandırın mumlarınızı!